Lista finală a elevilor care au primit aprobarea pentru bursele școlare

Începând cu data de 2 decembrie 2015, următorii elevi sunt invitați la contabilitatea unității pentru ridicarea burselor.

BURSE DE PERFORMANŢĂ

  1. Dorohoiu Diana-Laura XI A
  2. Foca Marinela XI A

BURSE DE MERIT

  1. Ababei Maria VI B
  2. Agache Gabriela IX C
  3. Agache Mihaela XI A
  4. Alupoaiei Teofana X F
  5. Andrici Anastasia-Florina VII C
  6. Andronic Teodora XII F
  7. Băncuță Georgiana-Ana XI A
  8. Bostan Bianca-Claudia X A
  9. Budeanu Diana-Ioana XII F
  10. Calistru Andreea IX H
  11. Ciubotaru Antonio-Alexandru VII B
  12. Damian Catrinel-Ioana XII F
  13. Forij Ecaterina XI H
  14. Gălean Petronela XI A
  15. Grosu Alexandra IX A
  16. Ipate Raoul-Alexis VII B
  17. Ivașcă Diana-Ionela X I
  18. Măriuța Tudor-Nicolae VIII B
  19. Melniciuc Mădălina XI H
  20. Miron Alexandra XII D
  21. Moșneagu Iulian-Andrei XI I
  22. Niculică Bogdan IX C
  23. Orlovschi Spiridon-Vladimir VIII B
  24. Petrescu Bianca-Florina IX B
  25. Petrosceac Bogdan-Ciprian XI B
  26. Ratusanu Monica X A
  27. Timișag Lorena XII G
  28. Timișag Simida X F
  29. Vereștiuc Daniel-Silviu XII B

BURSE DE STUDIU

  1. Chihaia Nicoleta-Olivia XI I
  2. Codiță Andreea X F
  3. Dănilă Roxana X A
  4. Neculau Gabriela XII F
  5. Paladi Alexandru XII B
  6. Panțiru Monica-Iuliana X D
  7. Roșu Ionuț-Alexandru X B
  8. Sarafinescu Cristina XI G
  9. Ștefură Bety-Ionela VIII A
  10. Șuhanea Elena XII I
  11. Tapalagă Mihaela XII I
  12. Tomache Naomi XII A
  13. Turcuman Georgiana XII A
  14. Vereștiuc Andrei-Bogdan XI C
  15. Vereștiuc Daniel-Silviu XII B

BURSE SOCIALE

  1. Alupoaiei Teofana X F
  2. Axinte Robert XII I
  3. Bogatu Corneliu I B
  4. Borcea Sunamita IV A
  5. Buculei Florina X D
  6. Burciu Bogdan-Marian I B
  7. Calistru Andreea IX H
  8. Cargea Alina II B
  9. Chiriecuț Emanuel III B
  10. Ciobanu Raluca IX A
  11. Crîșmariu George XI B
  12. Dibu Andreea VIII A
  13. Feraru Grigore I
  14. Goczii Petrică-Ionel VIII B
  15. Golbac Elena XII A
  16. Halip Rareș-Andrei IX G
  17. Leahu Antonia-Valentina V B
  18. Macovei Cosmin II A
  19. Macovei Mădălina XI F
  20. Mancaș Ioana X G
  21. Mihali Gabriel II B
  22. Moisa Lorena VII A
  23. Neda David-Ramiro I B
  24. Preda Elena I
  25. Sava Ilinca preg.
  26. Sava Robert preg.
  27. Simiriuc Eduard VI B
  28. Simiriuc Pina IV A
  29. Simiriuc Robert IX F
  30. Stoica Larisa I B
  31. Suceveanu Bianca V A
  32. Țiprigan Angely-Maria II B

 

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.