Oct 31 2013

Evaluare în educație – rezultate la limba română

SANY1433
Cu o întârziere datorată unui admin al site-ului, nu profesorilor corectori, întârziere pentru care ne cerem scuze, publicăm rezultatele concursului din 26 octombrie 2013:

CLASA NUMELE ȘCOALA PUNCTAJ
2 ACHITEI RARES SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 30
2 ADOCHITEI ALBERTO SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 86
2 AGACHE LIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
2 ALAZAROAIE DAVID SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 83
2 ANDREI EMANUEL SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 27
2 ANITULESEI ALEXANDRU SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
2 ANTOCHI ANDREEA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 99
2 ANTON SERBAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 APARASCHIVEI DENISA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
2 APOSTOL ELIAS SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
2 APOSTOL ILINCA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
2 APROTOSOAIE EUSEBIU SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 52
2 AUNGURENCI THEODOR SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 56
2 AVRAM ALEXANDRU SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
2 AVRAM IONUT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 77
2 BALAN ALINA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 78
2 BALUTA MARIO LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 94
2 BELCIUG EDUARD SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 83
2 BOLOCA VLADUT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 82
2 BOMPA EDUARD SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
2 BRADU EMILIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 BRUMARAS ANDRADA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 21
2 BULIGA TUDOR SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 84
2 BURIGHEAN ANASTASIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
2 BUTNARASU EMANUELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
2 BUTNARIUC ANTONIE LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
2 CALANCEA ADRIAN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 97
2 CALINESCU SOFIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI ABS
2 CARAMIDARU IOANA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 82
2 CAZACU MIRUNA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 84
2 CHELARIU RAZVAN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 97
2 CIOBANASU BOGDAN SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 94
2 CIUBOTARIU TIBERIU SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
2 COJOCARIU ANTONIO SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
2 CORNESCHI DENISA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 85
2 COSULEANU MIRUNA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 77
2 CROITORIU TEODORA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
2 CRONT ANDRADA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
2 CUCU REBECA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 87
2 DASCALEANU MARIA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 73
2 DRAGHICI MIRUNA MARIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 85
2 FILIP ANTONIA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 99
2 GAFITA MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
2 GHEORGHIESCU TEONA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 99
2 GIURGIU DARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
2 GUTIC ALIN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
2 HAILA NAOMI BEATRICE SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 88
2 HARABULA CODRIN SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 79
2 HARABULA HORIA SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 85
2 HONDREA TUDOR LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 69
2 HRINCIUC CARINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 99
2 HRITCU RAZVAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 74
2 HURA SIMINA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 100
2 HUTANU ANASTASIA SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 76
2 ICHIM MIRUNA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 74
2 IGNAT PAUL  SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 82
2 ILAS BIANCA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
2 IRIMIA ANTONIO LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 IVANOV VLADIMIR LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
2 LOGHIN ANA MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 LUCHIAN IUSTINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 99
2 LUPU IOANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
2 MAFTEI MIRUNA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 78
2 MANDACHI ALBERT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 81
2 MIHAI MATEI SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 91
2 MIHAI SEBASTIAN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 54
2 MIHAILEANU DAVID SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 90
2 MIHOC EDUARD SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 97
2 MODREANU IONUT SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 83
2 MOSNEGUTU RARES SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 91
2 MUHA STEFANIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
2 MURARIU VLADIMIR SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 96
2 ONICIUC BIANCA DEMETRA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 94
2 OSTAFI MIRUNA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 91
2 OSTAFI TEONA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 PANZARU ANASTASIA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 93
2 PINTILI PARASCHEVA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 90
2 POPOUTANU IUSTINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 89
2 RACU COSMIN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 83
2 RUPTASU TIMOTEI SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 100
2 SANDU COSMIN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 85
2 SAVA ROBERT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
2 SIMINICEANU ILINCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
2 SIMON RARES LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
2 SOPTICA ANTONIE SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 84
2 SOTROPA CARINA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 87
2 STEFANOV IUSTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 83
2 SUBRAN DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
2 TAUTU DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
2 TCACIUC MARINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 91
2 TIGANESCU ANISIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
2 VACARIU IASMINA SC GIMN ,,ELENA RARES” BOTOSANI 56
2 VATAMANU ISABELA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
2 VITALARIU MELANIA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 82
3 ALESTAR AMALIA IOANA SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 62
3 AGHINITEI ROBERTO SCOALA 17 BOTOSANI 62
3 AMANALACHIOAIE ANDREI LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
3 APETREI  SMARANDA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 80
3 APETREI LUCIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
3 APETROAEI SABIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 ARCIRE GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 AROBOAEI EMANUEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
3 ASOFRONIEI LEONARDO SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
3 BACIU PETRU RARES SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 65
3 BARBALATA TUDOR LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 BELECCIU DENIS FLORIN SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 81
3 BOTEZATU ANDREI LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
3 BUCIUMANU INOKE LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
3 CAZACU TUDOR LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 73
3 CERCEL RIANNA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 97
3 CIOTIR VALENTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 82
3 CIRIPAN VLADUT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
3 CONDRUC GEORGIANA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 95
3 CORLAT EMANUEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 COZMA CRISTINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 COZMA PETRA LUCIANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
3 COZOREANU CRINA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 84
3 CRETU NECULAI SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 35
3 CUTIC LORENA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 90
3 DAMIAN AMINA GIORGIANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
3 DIRVARIU ANISIA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 90
3 DRAGHICI VLAD IOAN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
3 FEDOR VLAD SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 95
3 FETESCU ROTARU GEORGE LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
3 FILIP RALUCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 FOCA TEONA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
3 HUTANU SERBAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
3 ICHIM DARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
3 IFTIME LEONARD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 89
3 ISTINA ELISA SCOALA 17 BOTOSANI 77
3 IURIET GABRIELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 91
3 JIANU BOGDAN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 91
3 JURGIU MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
3 LEAHU ANTONIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 91
3 LEONTE RALUCA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 93
3 LERCA IOANA KARINA SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 76
3 LIPCIUC ILINCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 97
3 LUTIC ANTONIA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 95
3 MACUC IUSTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
3 MACUC ROBERTO SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 91
3 MATEI ALEXIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 87
3 MATEIU STEFAN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 70
3 MATEIUC EMILIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
3 MELNICEANU MARIAN EDUARD SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 60
3 MICLESCU PAULA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 78
3 MIRAUTA TOBIAS SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 95
3 MIRAUTI FLAVIUS SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 84
3 NEDELEA GABRIELA SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 77.5
3 ODACIUC MARIO LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 73
3 PAVAL DAN CRISTIAN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 86
3 PETRESCU COSMINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 77
3 PINTILIE ADI FLORIN SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 41
3 PINZARIU DAMIAN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 100
3 RADA GEORGE LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 85
3 ROTARU NIKOLAS LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 73
3 RUJA IOANA BIANCA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 78
3 SENCIUC COSMIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 62
3 SIMION VLAD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
3 SOFRONI FABIO LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 60
3 SOPTICA ANASTASIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
3 STEFANESCU DELIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
3 STREDIE BIANCA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 96
3 TINCU ALEXANDRU SC GIMN  ,,TEOFIL VALCU” HANESTI 46
3 TODI TINU SCOALA 17 BOTOSANI 86
3 TOSU COSMINA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 97
3 TUDOR BOGDAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
3 TURETCA RAZVAN SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 96
3 UNGUREANU ROBERT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 94
3 VAIPAN MIRUNA SC GIMN  ,,M. KOGALNICEANU” DOROHOI 89
3 VIZITEU TEODORA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
3 VRANCIU ANDRA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
4 AIRIMITOAIE DORIN SCOALA NR 17 BOTOSANI 86
4 ALEXUC EDUARD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72.5
4 ANDRISESCU STEFANIA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 80
4 AVIERITEI TUDOR LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 87
4 BALAN ANCA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 87.5
4 BALAUCA MARIA DARIA SCOALA NR 10 BOTOSANI 96
4 BARLADEANU IOANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
4 BOJINCA ELENA ALEXANDRA SCOALA NR 10 BOTOSANI 86
4 BUCIUMANU NADIRA SC NR 1 ALBESTI 68
4 BUSUIOC ANASTASIA SCOALA NR 10 BOTOSANI ABS
4 CANTOLARIU IULIA PETRONELA SCOALA NR 10 BOTOSANI 89
4 CHEBAC LORENA ANDREEA SCOALA NR 10 BOTOSANI 98
4 CHIRIAC EDUARD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 82.5
4 CIRCIU BOGDAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 81
4 CIUBOTARIU CRICLEVIT ANDRA SCOALA NR 10 BOTOSANI ABS
4 COSTEA SABINA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 80.5
4 CRETU STEFAN LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 100
4 FIERARU ALMA LORENA SCOALA NR 10 BOTOSANI 88
4 GASPAREL RALUCA DELORA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
4 GIROVEANU BIANCA CRINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 90
4 HANGAN IONELA BIANCA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
4 HRITCU DIANA IOANA SCOALA NR 10 BOTOSANI 100
4 KOHLER IRIS LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 67
4 LISEI LARISA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
4 MATEI ANDREEA SC NR 1 ALBESTI 50
4 MATEI MARIAN SCOALA NR 10 BOTOSANI 85
4 MURARIU BIANCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
4 NEAMTU ALEXANDRU SC NR 1 ALBESTI 83
4 OCU EUSEBIU SCOALA NR 17 BOTOSANI 94
4 ONOFRAS IOANA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 82.5
4 PALADE MARIO LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
4 PETRARU ROBERTA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 89
4 POHONTU KARINA SCOALA NR 10 BOTOSANI ABS
4 RAICU EVA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 82
4 ROTARIU ANA SCOALA NR 10 BOTOSANI 80
4 ROTARU NICOLETA SCOALA NR 10 BOTOSANI 60
4 SPULBER ADINA SC NR 1 ALBESTI 95
4 TANASA CRISTINA SCOALA NR 10 BOTOSANI 93
4 ZVONARU ANAMARIA LIC TEHNOLOGIC BUCECEA 94
5 ANDRICI ANASTASIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
5 ANGHELUS EDUARD SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 82
5 ASOFRONIE RARES  SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 85
5 AXINTE ANDREI LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 74
5 BARLADEANU TEODOSIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
5 CALINESCU PAULA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 90
5 CARUNTU DENISA IOANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 90
5 CEISTOF-ANCUTA GABRIEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 75
5 CHEBAC ANA MARIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
5 CIOBANU DRAGOS ALEXANDRU SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 84
5 CIUBOTARIU IOANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 92
5 CIUPERCA ANA MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 81
5 COLBAN ANDRA LOREDANA SCOALA 17 98
5 DERSCARIU ANDRA MARIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 82
5 DULGHERIU SEBASTIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
5 GHEORGHITA RADU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
5 GORGAN BIANCA ROBERTA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
5 HALAGHIUC CALIN SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 92
5 IFRIM PAULA ALEXANDRA SCOALA 17 98
5 IONESCU ROCSANA ELENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 88
5 LAZAR LORA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 93
5 LEMNY ERICH LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 91
5 MATEIU AMALIA ANDREEA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 75
5 MAXIM CATALIN GABRIEL SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 75
5 MIHAI MIRUNA ECATERINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 100
5 NISTOR ALINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 86
5 PALAMARIU BIANCA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 92
5 ROTARU DALIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 96
5 SPAIUC SABINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
5 STANCESCU DANIEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 56
5 STEFAN DENIS SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
5 TILIPAN DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 60
5 VIERIU ALEXANDRA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
5 VIERU TIBERIU SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 78
5 ZAHARIA GEORGIANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 99
5 ZGAMBAU ANAMARIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 99
6 ADOCHITEI OFELIA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 77
6 APETREI SIMINA VICTORIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
6 ATANASIU ELENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 77
6 ATANASIU FLAVIUS LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 100
6 DANILA ANDREEA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 75
6 ENACHE CRISTINA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 80
6 GAIDUR MADALINA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 90
6 GHEORGHITA SARMIZA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 81
6 ONICIUC ALICE IASMINE SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 83
6 ONUTU GABRIEL CN ,,MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 85
6 PANZARU MARIA SC GIMN ,,OCTAV BANCILA” CORNI 90
6 TOMA BIANCA ELENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 95
6 ZVONARU AMALIA EMANUELA LIC TEHNOLOGIC BUCECEA 94
7 ALEXA MARCELA MANUELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
7 ANTOCHI IULIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 94
7 APOSTOAIE ELENA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
7 BALANOVICI CRISTINA ELENA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
7 BESLEAGA SARA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
7 BOLOCA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
7 BOTEZATU ALEXANDRA GABRIELA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 82
7 BUDEANU MIHALACHI SORINA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 98
7 CHICHIOACA ANDREI SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 74
7 COLIBABA CATALINA MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 84
7 DAMIAN DENISA ELENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 88
7 DANILA ISABELA PETRONELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 78
7 FETCHI TIBERIU GABRIEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
7 GHEORGHITA IULIA RUXANDRA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
7 HARABAGIU RAZVAN STEFAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
7 HUTANU MALINA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 86
7 ILIESCU ANAMARIA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
7 ISTRATE STEFAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
7 LUPASCU ANDREEA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 70
7 LUPU RAMONA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
7 LUPU RAZVAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
7 MANOLACHE CALIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
7 MANOLE GICU ANDREI LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
7 MORARIU MEDDEA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 98
7 MORUZI ANDRADA MILENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 88
7 MURARIU GABRIEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
7 NACU GEORGE CN ,,MIHAI EMINESCU,, 84
7 NICULICA BOGDAN STEFAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
7 PETRESCU BIANCA FLORINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
7 ROSCA IONELA DANIELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 84
7 ROTARIU ALEXANDRA IUSTINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
7 RUSU DIANA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 92
7 SENCIUC FLORIN CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
7 SIRITANU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
7 STERCIUC ANCA ELENA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 80
7 TUCALIUC IUSTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 76
7 UNGUREANU FLORIN ALIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
7 VASILIU ADRIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
7 VASILIU DAIANA LISA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
7 VIERU TABITA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 80
7 VRANCIU ADRIAN DANUT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
8 AGHENITEI ALEXANDRA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 78
8 BARLADEANU TEODORA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
8 BORDIANU MADALINA SC GIMN ,,AL. I. CUZA” DOROHOI 90
8 BREHA NARCISA SC GIMN ,,AL. I. CUZA” DOROHOI 61
8 BUTNARIUC IUSTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
8 FERCALO LARISA OANA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 74
8 GUZ ANDREI SC GIMN ,,AL. I. CUZA” DOROHOI 80
8 ICHIMOV DENISA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 73
8 LAZARESCU SIMONA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
8 MIHUTA MIRUNA SC GIMN NR 5 ,,SPIRU HARET” DOROHOI 81
8 VICHIRIUC GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 67
9 AGACHE MIHAELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
9 BRANZEI RELU SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI ABS
9 BUNDUC ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
9 CANTOR ANA MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 93
9 CIOBANASU CARMEN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
9 COLBU DENISA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
9 DERSCANU SMARANDA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 83
9 DOROHOIU LAURA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
9 FLORARIU ADRIAN SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI ABS
9 FOCA MARINELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 96
9 FUNDUIANU IONELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
9 GRIGORUTA ANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
9 GUSEL ANDREI SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 83
9 HALICI MEDEEA CN ,,MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 98
9 HALUTA IULIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 94
9 HOBJILA ROXANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 93
9 MANDEA  SERBAN SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 80
9 MIHAESCU CALINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
9 OGHINCIUC GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 84
9 OLARIU GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
9 SAVUCA RAMONA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
9 SOFRONESCU BIANCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
9 STEFANCU IOANA LICEUL DE ARTA ,, STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI 98
9 VATAVU MIRUNA CN ,,MIHAI EMINESCU,, 94
10 AIFTINCAI ALIN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 95
10 ANATOLE LUCIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
10 APETROAIE IOANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 78
10 ATANASOAIE DORU SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 58
10 BICHIR GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
10 BLIDAR NICOLAE SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 60
10 BUDEANU DIANA IOANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
10 CHEBAC RAMONA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
10 CHIHAIA COSMINA CLAUDIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 94
10 COJOCARU EMMA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 78
10 COZLOSCHI VLAD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
10 CRETU ROBERT CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
10 CSAKI AMALIA GRATIELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
10 DADACUS ANDREI SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 68
10 DANILA ANDREI SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 70
10 GIREADA LAURA SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 68
10 LEANCA GABRIELA SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 70
10 LIPOVANU MADALIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
10 MIRON BOGDAN STEFAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
10 NECULAU GABRIELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
10 PALIMARIU MIHAELA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
10 PETRASI PAVEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
10 PRODAN RALUCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
10 RIZAC DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 66
10 ROMAN MARIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 90
10 ROSU EDUARD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
10 SAFTA FLORENTINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
10 TIPU ROXANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
10 TOMA ALEXANDRU SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 86
11 ADASCALITEI DANIEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
11 AGHERGHILIGITA LAVINIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
11 ALUPOAEI ELENA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
11 ANDONE ROXANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
11 BEJINARU IONUT LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 60
11 BUDEANU ELENA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
11 CAUNEAC IOSIF LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
11 CHITANU CLAUDIU ANDREI LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
11 CHITANU TIBERIU CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
11 CIOBANASU OANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
11 CIOBANU ADRIAN SEMINARUL TEOLOGIC BOTOSANI 98
11 CONTRATOV NICHITA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 78
11 CRETU CONSTANTIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
11 CSAKI AMANDA GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
11 DIACONU COSMIN MARIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
11 GRAUR MARIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
11 GURGUTA NICU SUFLETEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 75
11 HUIVAN ANDREEA DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 72
11 HUZUM ANDREEA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 84
11 LUCA FLAVIUS MANUEL LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 75
11 MOCEAN HORATIU ALIN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 85
11 MULER BIANCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 99
11 RAU LOREDANA SORINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
11 ROMANIUC DIMITRINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 92
11 ROSCA RARES MARIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 75
11 ROSU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
11 SCRIPCARIU EDUARD LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 68
11 TANASA LOREDANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
11 TITULEAC EUSEBIU LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
11 TOADER CRISTIAN LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 70
11 TUNSU SORINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 80
11 VICHIRIUC ALEXANDRA RALUCA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
11 ZAIT ADELINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88
11 ZOBU COSMINA DIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 86
12 AZAMFIRE DENIS CN ,,MIHAI EMINESCU” BOTOSANI 99
12 FOCEAC MARILENA GEORGIANA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 98
12 LIFTAN COSMINA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI ABS
12 LUPAN LAVINIA LICEUL TEORETIC ,,NICOLAE IORGA” BOTOSANI 88