Sari la bara de unelte
Skip to main content

Revizuirea burselor

Elevii beneficiari de bursă de studiu și bursă socială vor depune la contabilitate actele doveditoare de venituri, în vederea revizuirii burselor:

  • pentru BURSA SOCIALĂ: acte privind veniturile pentru perioada ianuarie 2019 – decembrie 2019
  • pentru BURSA DE STUDIU: acte privind veniturile pentru perioada octombrie 2019 – decembrie 2019

TERMEN: 27/01/2020

Lista finală a elevilor care au primit aprobarea pentru bursele școlare

Începând cu data de 2 decembrie 2015, următorii elevi sunt invitați la contabilitatea unității pentru ridicarea burselor.

BURSE DE PERFORMANŢĂ

  1. Dorohoiu Diana-Laura XI A
  2. Foca Marinela XI A

BURSE DE MERIT

  1. Ababei Maria VI B
  2. Agache Gabriela IX C
  3. Agache Mihaela XI A
  4. Alupoaiei Teofana X F
  5. Andrici Anastasia-Florina VII C
  6. Andronic Teodora XII F
  7. Băncuță Georgiana-Ana XI A
  8. Bostan Bianca-Claudia X A
  9. Budeanu Diana-Ioana XII F
  10. Calistru Andreea IX H
  11. Ciubotaru Antonio-Alexandru VII B
  12. Damian Catrinel-Ioana XII F
  13. Forij Ecaterina XI H
  14. Gălean Petronela XI A
  15. Grosu Alexandra IX A
  16. Ipate Raoul-Alexis VII B
  17. Ivașcă Diana-Ionela X I
  18. Măriuța Tudor-Nicolae VIII B
  19. Melniciuc Mădălina XI H
  20. Miron Alexandra XII D
  21. Moșneagu Iulian-Andrei XI I
  22. Niculică Bogdan IX C
  23. Orlovschi Spiridon-Vladimir VIII B
  24. Petrescu Bianca-Florina IX B
  25. Petrosceac Bogdan-Ciprian XI B
  26. Ratusanu Monica X A
  27. Timișag Lorena XII G
  28. Timișag Simida X F
  29. Vereștiuc Daniel-Silviu XII B

BURSE DE STUDIU

  1. Chihaia Nicoleta-Olivia XI I
  2. Codiță Andreea X F
  3. Dănilă Roxana X A
  4. Neculau Gabriela XII F
  5. Paladi Alexandru XII B
  6. Panțiru Monica-Iuliana X D
  7. Roșu Ionuț-Alexandru X B
  8. Sarafinescu Cristina XI G
  9. Ștefură Bety-Ionela VIII A
  10. Șuhanea Elena XII I
  11. Tapalagă Mihaela XII I
  12. Tomache Naomi XII A
  13. Turcuman Georgiana XII A
  14. Vereștiuc Andrei-Bogdan XI C
  15. Vereștiuc Daniel-Silviu XII B

BURSE SOCIALE

  1. Alupoaiei Teofana X F
  2. Axinte Robert XII I
  3. Bogatu Corneliu I B
  4. Borcea Sunamita IV A
  5. Buculei Florina X D
  6. Burciu Bogdan-Marian I B
  7. Calistru Andreea IX H
  8. Cargea Alina II B
  9. Chiriecuț Emanuel III B
  10. Ciobanu Raluca IX A
  11. Crîșmariu George XI B
  12. Dibu Andreea VIII A
  13. Feraru Grigore I
  14. Goczii Petrică-Ionel VIII B
  15. Golbac Elena XII A
  16. Halip Rareș-Andrei IX G
  17. Leahu Antonia-Valentina V B
  18. Macovei Cosmin II A
  19. Macovei Mădălina XI F
  20. Mancaș Ioana X G
  21. Mihali Gabriel II B
  22. Moisa Lorena VII A
  23. Neda David-Ramiro I B
  24. Preda Elena I
  25. Sava Ilinca preg.
  26. Sava Robert preg.
  27. Simiriuc Eduard VI B
  28. Simiriuc Pina IV A
  29. Simiriuc Robert IX F
  30. Stoica Larisa I B
  31. Suceveanu Bianca V A
  32. Țiprigan Angely-Maria II B